Andrzej Piechocki

DZIEŃ DOBRZE SIĘ ROZPOCZYNA…

Zamknij oczy. I spokojnie popatrz. Kuchnia bezwarunkowo poddała się zapachowi porannej kawy. Wnet opanuje on i sąsiednie pomieszczenia. A ty nadal stoisz przed szafą. Myśli, choć rozbiegane, nadal tobie posłuszne. Spodnie i tunika? Garsonka i golf? Sukienka? Może spódnica, bluzka i apaszka? Zapach kawy ponagla. Wtóruje mu zegarek. Nie masz wyjścia, za kwadrans musisz wyjść. Co dzisiaj wybrać?
Ach, gdybym miała… Od dawna o tym myślisz, marzysz. Na co zatem czekasz? Właśnie! Do kalendarza, pod jutrzejszą datą, wpisujesz: ALLORA. Były już tam Ewa, Ania, Iwona, Ingrid. Pamiętasz ich słowa: wyjątkowy salon, tam zaprojektują i uszyją na miarę twoich marzeń. Tam, pośród wielu, zawsze będziesz jedyna. Z ALLORY wychodzisz zauroczona. Miały dziewczyny rację. I, jak one, postanawiasz bywać tutaj częściej. I, jak one, powiesz o tym swoim przyjaciółkom.
Zamknij oczy. I spokojnie popatrz. Kuchnia bezwarunkowo poddała się zapachowi porannej kawy. Wnet opanuje on i sąsiednie pomieszczenia. Otwierasz szafę. I od razu wiesz. Dzisiaj sukienka z ALLORY. Dzień dobrze się rozpoczyna…

Andrzej Piechocki

 
 
 
 
Get Bonus from William Hill the UK bookamker.