Kontakt

logo kontakt2Allora Collection
ul. Libelta 29
61 – 707 Poznań

e: biuro@allora.com.pl
w: www.allora.com.pl

m: +48 505 111 770
p: +48 (61) 631 11 67


Jak się umówić na wizytę?
Dzwoniąc pod numer (61) 6311167 umawiamy się na wizytę w pełnej inspiracji i piękna willi w centrum Poznania. Panie czują się tu jak u siebie w domu. Niektóre wpadają tylko na kawę, inne przymierzają, wybierają, szukają czegoś wyjątkowego i tylko dla siebie.

Co można kupić/uszyć?
Można u nas nabyć ubrania niepowtarzalne, zaprojektowane wyłącznie dla danej klientki. Proponujemy stroje codzienne i na szczególne okazje (suknie ślubne, wieczorowe), gwarantując bardzo wysoką jakość, kierując się zawsze tendencjami mody, ale również potrzebą klientki oraz biorąc pod uwagę jej charakter, sposób bycia, profesję i temperament. Mamy również na miejscu w salonie niemałą kolekcję ubrań uszytych z pięknych tkanin w różnych rozmiarach, w tym bluzy, swetry, płaszcze, spódnice, koszule…

Jak długo trwa proces od zamówienia, przez przymiarki po odbiór?
W zależności od zamówienia długość tego procesu jest różna – na suknię ślubną musimy zaplanować 6 tygodni (co najmniej 2 przymiarki), natomiast na sukienkę, spodnie czy koszulę poczekamy około 14 dni. Czasami uda się zamówić tak zwanym expressem. Od wyboru materiału po dobranie guzików czy innych dodatków – razem z klientką tworzymy jedyną na świecie sztukę odzieży.

Jakie są ceny uszytych na miarę ubrań?
I tu również zależy od kilku czynników – każda sztuka odzieży jest niepowtarzalna, różna jest ilość metrów wykorzystanego materiału i jego rodzaj. Ceny bluz czy swetrów oscylują wokół 200-350 PLN, natomiast suknie ślubne zaczynają się od 1500 PLN. Marynarki są w cenach około 700, a spodnie ok. 450 PLN. Wszystko dopasujemy tak, by marzenia i możliwości się zgadzały.

Co oprócz odzieży?
Mamy nie tylko tkaniny, ale wszystkie dodatki potrzebne do wykończenia, jak np. guziki, tasiemki, zamki, zatrzaski, wstążki i kamienie… Można u nas również nabyć piękną biżuterię ręcznie wykonaną przez polskich producentów, oraz kapelusze, fascynatory, paski, toczki.
Tak, uszyjemy prawie wszystko
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Zapraszamy na wizytę w firmie

ALLORA COLLECTION

 
 
 
 
Get Bonus from William Hill the UK bookamker.